Шығыс Қазақстан Облысы Білім Басқармасының «Индустрия-технология колледжі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

+7 (7222) 42-47-07

+7 (7222) 42-45-99

+7 (7222)42-47-66

kguitksemey@mail.ru

Сұрақтар қалды ма? Біз сізбен хабарласамыз!
Главная Жаңалықтар 16 желтоқсан - Тәуелсіздік күніне орай тарих пәнінің оқытушысы Дастанқызы А. жетекшілігімен студенттер арасында дөңгелек үстел өткізілді.

16 желтоқсан - Тәуелсіздік күніне орай тарих пәнінің оқытушысы Дастанқызы А. жетекшілігімен студенттер арасында дөңгелек үстел өткізілді. - Индустрия-технология колледжі
23.12.2022

16 желтоқсан - Тәуелсіздік күніне орай тарих пәнінің оқытушысы Дастанқызы А. жетекшілігімен студенттер арасында дөңгелек үстел өткізілді. Кездесуге Желтоқсаншы Әубәкірова Сұлушаш Жанибековна шақырылды.Шара барысында Сұлушаш Жанибековна 1986 жылғы желтоқсан оқиғасы жайындағы бастан кешкен оқиғалары және естеліктерімен бөлісті.