Шығыс Қазақстан Облысы Білім Басқармасының «Индустрия-технология колледжі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

+7 (7222) 42-47-07

+7 (7222) 42-45-99

+7 (7222)42-47-66

kguitksemey@mail.ru

Сұрақтар қалды ма? Біз сізбен хабарласамыз!
Главная Жаңалықтар 27 сәуірде Абай атындағы кітапханада қаламыздың еріктілер қозғалысының жетекшілерімен "Tedx"форматында семинар өтті.

27 сәуірде Абай атындағы кітапханада қаламыздың еріктілер қозғалысының жетекшілерімен "Tedx"форматында семинар өтті. - Индустрия-технология колледжі
28.04.2022

27 сәуірде Абай атындағы кітапханада қаламыздың еріктілер қозғалысының жетекшілерімен "Tedx"форматында семинар өтті. Талқылаудың басты тақырыбы жалпы еріктілер ортасын құру болды. Колледждің еріктілер қозғалысының көшбасшысы Имантаев Жан семинар жұмысына белсене қатысты.

23.05.2022

Анонс

Құрметті қызмет алушылар, Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі 2022 жылы мемлекеттік қызметтерді көрсету сапасымен қанағаттану деңгейін анықтау мақсатында egov.kz порталында онлайн нысанда сауалнама жүргізіп жатыр («Мемлекеттік қызмет көрсету сапасын бағалау» онлайн сауалнама сервисі).

Сауалнамаға белсенді түрде қатысуларыңызды сұраймыз.

01.05.2022

Қазақстан халқы 1 мамырда Қазақстан халықтарының бірлігі күнін атап өтеді. Осы көктемгі мереке қарсаңында колледжде би флешмобы, әлем халықтарының музыкасы мен тағамдарын білуге арналған сауалнама ұйымдастырылды. Студенттер мен оқытушылар жақсы көңіл-күймен, жағымды эмоциямен сабақтарына кетті!